| nonimas a întrebat:

.Crede-ti in fantome, spirite? Eu nu stiu ce sa zic. am avut o intamplare mai ciudata. Spuneti-mi voi nu ati avut experiente neobisnuite? Va rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Differentx13 a răspuns:

Da, nimic nu e imposibil. Știi, mulți oameni nu cred până nu văd.winking

32 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ehm,si eu am avut cateva 'experiente' :^^ ce pot spune, e totul adevarat, cei care nu cred e problema lor.
trebuie sa fie un echilibru in toate.
P.S unele chestii trebuie sa ramana asa cum sunt ele, secrete.

| nonimas explică (pentru Liviu):

Tie ce ti s-a intamplat?big grin

| Liviu a răspuns (pentru nonimas):

Ceva ce nu trebuia, nu-i logicbig grin?hee hee curioasa micalaughing

| nonimas explică (pentru Liviu):

Pai normal ca sunt curioasahee hee
hai zi-mi ce ti s`a intamplat big grin

| Liviu a răspuns (pentru nonimas):

Unele lucruri..trebuiesc sa ramana in pamant happy

| nonimas explică (pentru Liviu):

Ma sperihee hee

| Andriialittlekt a răspuns (pentru nonimas):

Pai intr'o seara, parca era iarna, pe geam de la frig s-a aburit intr'un colt in dreapta sus doar o parte. Dar acea parte semana cu o fata care statea gen -.-. Nu m-am speriat crezand ca e de la frig sau ceva de genu. Am dormit in camera aceea si dimineata cand m-am trezit am observat ca acea pata aburita era tot acolo. Am decis sa o sterg cu un prosop. Ei bine asa am si facut, am sters'o si disparu-se de tot. Seara, cand m-am reintors in camera fata aceea era din nou acolo. Atunci m-am speriat rau de tot. Am sters-o iar si m-am culcat cu gandul ca nu va mai aparea. Si in somn am visat acea fata din nou care se uita la mine si parca voia sa-mi spuna ceva. Dimineata m-am trezit si am vazut insfarsit ca pata nu mai era acolo. Insa nu disparuse toata, ochii ii ramase si parca ma priveau si stiu ca noaptea urmatoare a trebuit in somn sa fac nu stiu ce ca ea sa dispara. Si asa a si fost... Pata a disparut. Chestia asta m-a marcat si inca mi-e frica sa dorm in camera aceea pentru ca simt o prezenta ciudata. Parca cineva ar sta in spatele meu si chiar si acum simt asta, insa cand ma intorc pare ca totul e bine. Abia astept sa ma mut din apartamentul asta si sa scap de camera aia care imi da fiori. Tie ti s-a mai intamplat ceva neobisnuit?batting eyelashes

| Liviu a răspuns (pentru nonimas):

Trimitemi un mesaj cu idd-ul tau daca vrei sa vorbesti cu mine.

| nonimas explică (pentru Andriialittlekt):

In afara de chestile de mai sus. nu mi s`a mai intamplat nimic.dar uneori noaptea aud zgomote din pod..si intr-o seara am auzit langa patul meu ca niste pasi straight face

| nonimas explică (pentru Liviu):

Intra pe nonim_4ever big grin

| DianaDiia a răspuns:

E doar în imaginaţia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| alle_2939 a răspuns:

Am avut o experienta ciudata, dar cred ca din cauza ca am fost cam beata mi-a jucat mintea feste laughing Probabil ca exista intr-un anumit mod, dar asta nimeni nu poate sti.

| τττ a răspuns:

Fantome nu exista :] Spirite da.Nu e acelasi lucru fantome cu spirite.Adica spirite in ce sens...cand moare un om se zice ca i se ridica spiritul la cer! Nahh, e greu de explicat!oh go on Acum totul vine de la sine.Trebuie sa stim(stiu)ce intamplare ciudata ti s-a intamplat ca asa nu am cum sa-ti explic.
P.S: Nu exista fantome!

| DennySa660 a răspuns:

Da...eu nu stiu ce sa cred, dar am avut o intamplare mai stranie.Eu de obicei ma trezesc noaptea sa beau apa, si eu dorm cu bunica, si cand m-am trezit am vazut o persoana negara cum iesea din perete, si apoi am bagat capul in perna si am luat-o pe bunica in brate, apoi dupa am luat mana am stat 2 minute si apoi o vad pe bunica ca venea de afara...eu pe cine luasem in brate daca bunica nu era in pat cu mine? cam straniu nup?

| nonimas explică (pentru DennySa660):

Da foarte straniu straight face

| Alice23 a răspuns (pentru DennySa660):

Auuuci! pe bune?!

| DennySa660 a răspuns (pentru Alice23):

Daaa...nu stiu ce sa cred m-am documentat si am aflat ca nu exista si am povestit la cineva si nu m-a crezut a zis ca am visat, dar stiu sigur ca e real

| nonimas explică (pentru DennySa660):

Ce naspa e cand nu te crede nimeni. si eu am povestit si mi s`a spus acelasi lucru ca am visat.da eu stiu ca nu am visat straight face

| Alice23 a răspuns (pentru DennySa660):

.lasa-mi si mie id tau sa vb mai multe [daca vrei ] happy

| PrinceGumball a răspuns:

Nu prea am avut experiente din astea traumatizante dar noapte cand ma mai scol sa merg la baie se aud sunete ciudate din pod.iar cand ma culc am ff multe vise urate...

| Andriialittlekt a răspuns:

Ce ti s-a intamplat mai exact? thinking

| nonimas explică (pentru Andriialittlekt):

Pai m-am trezit noaptea si am auzit ca se deschide usa. ma gandeam ca sigur e mama care vine sa verifice daca totul e in ordine...si tin minte ca era 4 dimineata...eu langa usa am o oglinda destul de mare. si cand m`am uitat spre usa am vazut un om imbracat in alb cum se uita in oglinda. si cand m`am ridicat mai bine din pat sa vad cine e.s`a intors catre mine si apoi a disparut. fata lui era intunecata..si apoi am pus mana pe verisoara mea. care a dormit la mine in acea seara. si am trezit`o. si i-am povestit..deci nu a fost in imaginatia mea.straight face si nu e singura chestie. am mai vazut globuri de lumini prin casa. diverse zgomote. si eu incerc sa gasesc o explicatie logica pentru asta dar din pacate nu prea sunt explicabile aceste intamplari straight face

| Andriialittlekt a răspuns (pentru nonimas):

Sa stii ca ceea ce numesti tu '' globuri de lumina '' am vazut si eu prin casa. Eram intr'o seara pe hol, era in jur de 21:00 - 22:00, si m-am uitat catre usa de la intrarea in casa si am vazut un glob alb de lumina care se misca pe langa mine. Insa era ceva ciudat. Ma uitam langa mine insa nu vedeam nimic si cand imi indreptam privirea spre usa globul inca se misca pe langa mine... Cam ciudat... Insa nu stiu ce a fost.Dar ma bucur ca nu sunt singura careia i se intampla chestii de genu straight face

| nonimas explică (pentru Andriialittlekt):

Eu am vazut 3 globuri de lumina. era noaptea tarziu. si eram in coridor. era intuneric si am vauzt pe jos cum se micau. am incremenit straight face

| Andriialittlekt a răspuns (pentru nonimas):

Eu am vazut doar unul. Desi sunt destul de sigura ca am mai vazut unu acum vreo 2 luni. Si astea se intampla doar intr'o singura camera care imi da fiori. Este camera tatei... Si ca sa dovedesc ca nu sunt singura care crede ca e ceva ciudat legat de camera asta : Intr'o zi cand eram afara niste prieteni au vrut sa urce la mine ca sa bea niste apa. Am urcat si dupa ce au baut apa unul dintre ei a intrebat : '' Ce e in camera aia? '' si eu i'am raspuns : '' Nimic. E doar camera tatei, de ce? '' si atunci mi-a spus : '' Pare cam infricosatoare, eu n'as dormi in ea. '' Si atunci am stiut ca nu am eu ceva cu camera aia. Cel putin am avut o multime de intamplari legate de camera aia. Vrei sa iti mai spun? Poate te regasesti si tu in ele...

| nonimas explică (pentru Andriialittlekt):

Da. zi-mi tot ce ti s`a intamplat big grin