| georgyg98 a întrebat:

Cu ce as-i putea sa ma imbrac de halloween? avand in vedere ca am o fusta rosie(si as-i vrea sa o iau pe aceea)? funda?

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Pai ai si o bluzita rosie? ce zici si de o caciulita draguta si un cosuletz si esti scufita rosie ar fi foarte dulcic asa sau ai putea sa fii vampir iei restul hainelor negre si accesorii rosii sau sa fii stilul lolita dar trebuie sa adaugi niste volane si un corset acum. nu stiu cum arata fustita ta deci cred ca scufita rosie mi-ar place cel mai mult