| Elly1995 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la o nunta crestina? ajutati-ma pls!

2 răspunsuri:
| crazyduck a răspuns:

O rochie nu alba ca alba o are mireasa tu trebuie sa ai o rochie dupa genunchi ceva albastru dar sa nu iasa in evidenta ca este nunta crestina si daca vrei un lant din argint subtire si gataaa

| Lauria a răspuns:

Buna.
Pai presupun ca cu o rochie,ce culoare vrei tu exceptand alb,sa fie foarte scurta, cam mai jos de genunchi, cu o bratara mai eleganta, un lantisor elegant, niste pantofi eleganti si cam atat.Bafta!