| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Cu ce exercitii in afara de abdomene pot sa dau jos burta, adica eu am o talie foarte mica [64 cm] dar am putina burtica si as vrea sa o dau jos.Eu fac zilnic abdomene [65-70] dar nu dau jos burta. Dau FUNDA si voturi.

Răspuns Câştigător
| yoyouxibi a răspuns:

Jogging, alearga seara dupa masa dar trebuie sa mananci inainte de ora 7winking

2 răspunsuri:
| dfdfdfddfd a răspuns:

Fa in continuare abdomene. dimineata du-te sa alergi seara la fel.eu am reusit sa dau din burtica jos si asta e tot ce faceam bine si sa mananci sanatos. tine o cura de slabire.bafta :*

| yoyouxibi a răspuns:

Si in plus ti se vor intari si muschii