| Face2face a întrebat:

Cum as putea sa sterg unele intrebari pe care le-am pus? Cel mai detaliat raspuns primeste fundissa big grin. Pup

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Nu poti sterge intrebarile puse pe TPU! Ideea asta e pusa asa pentru ca acele intrebari pe care le-ai pus tu sa ajute si pe altcineva care le vede. Daca am putea pune o intrebare si apoi sa o stergem nu ar mai fi site-ul asta asa de bun in ajutarea ...userilorhappy

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-ti trebuie nici un raspuns detaliat! Raporteaza-ti-le singura sau spune-mi mie ce vrei sa stergi si maine nu le mai ai!