| IrinaVew a întrebat:

cum imi pot da seama daca prietenul meu cu care stau de 6 luni ma insala? va anunt ca este foarte deschis cu mine dar nu stiu cat de adevarat imi vorbeste...in ultimul timp ne certam des. si imi tot zice ca crede ca am pe altcineva. il iubesc si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| BlueOctober a răspuns:

Daca el crede ca tu il inseli inseamna ca ii dai motive fii si tu mai atenta si vezi c motive ii dai daca il iubesti asa cum spui nu vrei sa stii daca te inseala vorba aia hotul neprins e negustor cinstit nu?