| Anonim134 a întrebat:

cum pot la internet explorer sa sterg site`urile pe care am intrat? funda;*

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Pai sus, langa Favorites, este History. Intri acolo, si arata toate site-urile pe care ai intrat, dai click dreapta pe ele, delete.
Daca te referi la cele din bara aceea langa care scrie Go, atunci cred ca poti incearca cu Advance System Care...e bun si sterge toate adresele pe care ai intrat

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Sub FILE ai favorite intra acolo la history si stergi ce zi vrei
vot daca vrei