| Sphilips a întrebat:

Buna!

Cum pot pune o fotografie la poza de profil pe facebook, care a amai fost in trecut? Mereu cand o schimb mi de face o fotografie noua, identica, doar ca like-urile dispar.

Răspuns Câştigător
| Alexandraaq a răspuns:

Da.Exista.
Urmeaza pasii astia :
1. Dai pe profilul tau si apezi pe butonul ala mic din poza cu -(-Schimba poza de profil-)-.
2. Apoi iti arata mai multe lucurui happy
- Alege din fotografii.
- Fa o poza.
- Incarca o fotografie.
- Editeaza miniatura
- Sterge
3.Alegi : ALEGE DIN FOTOGRAFII.
4.Cand dai acolo iti prezinta mai multe poze si albume..si alegi tu acolo poza pe care o vrei pusa.
Dai click pe ea si gata!

Dar poti sa iti pui poza de profil cu tot atatea likes, doar daca ai mai avut-o la profil, daca ai avut-o doar pe pagina ta ca o simpla poza, chiar daca o pui nu poti sa ai likes alea vechi. :\

Sper sa te descurci si sa imi spui daca ai reusit :*! Funda?