| Hiăr_Andrada_1994 a întrebat:

Cum pot sa aflu cine imi pune o intrebare cu anonim pe ask.fm? Stiu ca se poate, a fost ceva pe ProTv [cred] dar am uitat site-ul big grin Va rog nu imi dati chestii gen" poti debifa casuta sa nu mai primesti intrebari cu anonim si etc. " Fundaa!

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu din cate stiu nu poti afla, am vazut si eu o metoda cu lista neagra si am incercat cu doua conturi, dar n-a mers
si iti mai spun inca ceva, iti poate pune intrebari si fara a avea cont si atunci chiar ca nu mai sti cine e...