| stylenew a întrebat:

Buna happy Cum pot sa blochez un numar ( sa nu ma mai sune ). Ma tot streseaza de ceva timp : apeluri la ore tarzii, mesaje. M-a sunat acum 2 minute si m-a luat la vrajeala flecmatic. Am iPhone 4. exista vreo aplicati. stiu ca doar Samsung are blacklist. Fundaa!:X P.S.: nu comentarii gen : schimba-ti numarul de telefon. Nu imi schimb abonamenul de 4 ani pentru un retardat.

4 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Gasesti raspunsul tau aici :http://idevice.ro/forum/showthread.p...luri-pe-Iphone sau instalataza iblacklist din sursa sinfuliphonerepo.com

| sorinamihaela09 a răspuns:

Intra in telefon la deviere apel, ca sa poti devia apelul sa sune in alta parte

| Aly_Alexandra_1979 a răspuns:

Cred ca nu e o aplicatie dar daca vrei poti sa il inchizi noaptea sau poti sa faci cum fac eu adica sa il injur laughing

| xFoorMusiicx3x a răspuns:

Si eu aceeasi problema am galaxy next turbo unde dau
?