| AnnaBebitza a întrebat:

..cum pot sa folosesc bonusul acumulat ca si credit? pana acum am acumulat 1, 8 Euro credit bonus, si am nevoie de ei ca sa mi activez o optiune pentru internet.dar nu pot sa ii folosesc ca si credit, De ce? Cum pot sa fac? (Sunt pe Orange)

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Bonusul primit pentru valoarea reincarcata este valabil 30 de zile si poate fi folosit doar pentru apeluri in retea.
Poti gasi informatia si pe site-ul nostru, in sectiunea "bonusuri" de aici http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html.
O zi buna,
Orange Helpers