| Loryoficial a întrebat:

cum pot sa imi fac la barn buddy level in foarte scurt timp?
ce trebuie sa fac?

primul razpuns serios va primi funda!big grin

PLSSS HELP!big grin

11 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Pai si eu ma joc barn buddy.Incearca sa recoltezi cat mai mult sa omori gandaci, buruieni sa uzi florile. Multa experienta primesti si de la animalele pe care la cumperi daca ai bani.succes in continuare:* si eu ma joc http://cocomaaa.hi5.com

| LYLYshor25 a răspuns:

Sunt foarte multe moduri:
1)ai grija de fermele celorlalti vecini(udandu-le plantele, omorandu-le gandacii etc)
2)iti iei trifoi si fertilizator(ex:200 trifoi-200 fertilizator minim)
3)iti iei mai multe animale si le tunzi blana(oaie), ii cureti(porcul), ii mulgi(vaca)etc
4)iti faci mai multe conturi pe hi5 si pui gandaci de la prima ferma la a doua(de exemplu), si de la a doua ii omori si iar de la a 2-a pui la prima si tot asa dar e migaleala:d
sper ca te-am ajutatbig grin mult noroc

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Buna!
Pentru a putea trece nivelele usor trebuie sa plantezi flori/legume, fructe mai scumpe pentru ca dau multe puncte de experienta.I-ti si animale! Si ele dau punte de experienta.
Sper ca te-am ajutat!
pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine daca ai un prieten care joaca si aveti vecini comuni ii spui sa puna gandaci si buruieni tie si la vecini comuni dupa care ii cureti primind pentru fiecare 2 puncte experienta si o moneda. La o parcela curatata de 3 gandaci si 3 buruieni primesti 12 puncte experienta. In functie de cat cureti poti avansa cu un level sau doua pe zi. Metoda probata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa plantezi flori, care iti dau mult level dar crescputin cam greeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti creste cu trifoi il plantezi il recoltezi si il sapi si o iei de la capat dar trifoiul se face in 5 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu un hack de exp pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde il downloadez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma joc barn buddy am lv 89 dca ai lv 54 poti planta orhideicum ar fi: azi plantezi una maine 2 si tot asa pana vei avea mai multi bani eu acum am plin de orhidei si stiu sa adorm cainele tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am level 324 si de exemplu la orhidee primesti. 1000 credit si 1250 XP...tongue

| alex_5389 a răspuns:

Pui intruna orhidee si trece la fiecare recoltare cate un level succes!