| nobody_9468 a întrebat:

Cum pot sa pun cateva poze pe pitzipoance.ro sau un site de genu'?
Am incercat sa-mi fac cont, dar nu mergestraight face. Cine are cont?
Daca ma puteti ajuta va rog frumos sa-mi da'ti id'ul vostru pe site sau pe privathappy.
Nu de alta... dar prietenele mele devin din ce in ce mai pitzi si vreau sa la arat ca "devenirea" asta poate avea si consecintehee hee.

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Ii contactezi pe mail (scrie pe undeva "contact")... pozele le trimiti tot pe mail iar ei vor decide daca o pun sau nu pe site.

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Vezi ca pitiponceala e contagioasawhistling

| anaid a răspuns:

Sa fiu sincera...nu stiu cat de prietena le esti daca vrei sa le postezi pozele pe un site de pitipoancelaughing. corecteaza`ma daca gresesc undevahappy iar numai prin denumirea contului tau poti foarte usor sa iti dai seama ca nici tu nu esti departe de prietenele tale "pitzi"

| nobody_9468 explică:

@anaid-mersilaughing. Eu macar n-am hi5 sa vada lumea cat sange de pitzi am in minelaughing. Ok, n-am pretentia sa intelegi ce vrea sa zica numele meu de pe site, dar totusi, tu ma critici?
Acceptam critica de la cineva care este in masurahappy.

| lilstar a răspuns:

Trimiti email cu pozele respective. de exemplu poti intra pe cocalari.com dai la ''trimite cocalarul'' sau cam asa ceva si iti apare adresa de email si la adresa aia trimiti email:
Baftabig grin
funditabatting eyelashes?