| Didw a întrebat:

Buna kiss
Cum pot scapa de un virus dp messenger (trimite in continuu' un site).
Va rog mult : HELP sad
Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Buna...

multi au scapat de acest virus prin metoda asta

Cei care au luat virusul cu foto dati : Ctrl Alt Delete -> Processes -> Infocard -> End Processes.

sper sa te ajute si pe tine

4 răspunsuri:
| Didw explică:

@dark soul... o_o
Multumesc mult love struck cu ajutorul tau am scapat de acel virus nesuferit laughing
Te pup kiss

| darkeyes a răspuns:

Aaaa acela cu photo. nu stiu ce
Toata lumea ( aproape toata, eu nu l-am luat) a dat click... si cam toti de la mine din lista trimit cate 2 massuri pe min.Nu cred ca poti scapa de el decat reinstalandu`ti windows`ul.
Altadata nu mai da click pe toate porcariile.Si pentru tine si pentru ceilalti care au dat.
papa:*

| Robert5678 a răspuns:

Poti scapa doar prin reinstalare de windows.In fine, nu te mai loga pe mess, caci vei trimite virusul mai departe.

| eugengigi a răspuns:

Cel mai sigur sterge messengerul din add remove sau adaugare sau eliminare programe si stergi tot ce apartine de el adica il dezinstalezi, si il instalezi din nou ca messengerul e o problema cind se viruseaza dupa el iti viruseaza si pc ul