| Amy a întrebat:

Cum pot vedea la facebook, toate persoanele carora le-am trimis cerere de prietenie dar nu au acceptat-o iar profilul lor inca scrie:"Friend Request Sent"?

Răspuns Câştigător
| SloOpY a răspuns:

Nu se poate
funda?:*

5 răspunsuri:
| dragalasa a răspuns:

Nu se poatetongue

| VaD a răspuns:

Pana nu iti accepta cererea de prietenie nu le poti vedea profilul.

| RazvanMihai17 a răspuns:

Intri la tine pe profil, si vezi ca pe fotografia de la coperta undeva jos in dreapta scrie jurnal de activitati, dai acolo si pe urma la "prietenii" si arata toate persoanele carora le-ai dat cerere si toate care ti-au acceptat cererea.

| asiraL93 a răspuns:

Ceau. Te duci la setari de confidentialitate/ la subtitlul ''Cine poate să-mi vadă lucrurile?'' selectezi ''Revizuieste toate postarile si elementele in care esti etichetata''/ in stanga selectezi ''Mai multe'' si apoi selectezi''Prieteni''- acolo iti apar toate cererile ce le-ai trimis, toti prietenii pe care i-ai sters, si cu cine te-ai imprietenit.

| RO_Constantin_1993 a răspuns:

Buna! Cum pot vedea la facebook, toate persoanele carora le-am trimis cerere de prietenie dar nu au acceptat-o iar profilul lor inca scrie:"Friend Request Sent"? Funda!