| Feffee a întrebat:

Cum scap de aplicatia timeline pe facebook?(nu imi apare acolo la aplicatii)

3 răspunsuri:
| TeonaG a răspuns:

"Asa ca daca va treziti din senin ca profilul vostru are un cu totul alt aspect, nu va speriati, nu ati dat vreun click din greseala. Dar odata produsa schimbarea, nu mai exista cale de intoarcere."... Se pare ca nu vom mai scapa de ea crying

| TeonaG a răspuns:

Asa ca daca va treziti din senin ca profilul vostru are un cu totul alt aspect, nu va speriati, nu ati dat vreun click din greseala. Dar odata produsa schimbarea, nu mai exista cale de intoarcere.