| Andreeiutzav a întrebat:

Buna cum sterg si eu o intrebare de pe TPU? se mai poate sterge?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Andreeiutzav, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

@Andreeiutzav, ti-am raportat-o (raporteaz-o si tu!). N-ai pentru ce.winking
Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Si ale mele. Mersi frumos!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Raporteaz-o singură cu caracter irelevant şi se va şterge. Baftă!

| Andreeiutzav explică:

Cu plk:*

| Andreeiutzav explică:

Va rog si eu ceva mult pe ce-i care mi-au raspuns la intrebare sa imi raportati si mie intrebarea postata pe 6 octombrie este a2-a de jos in sus va rog mult:* multumesc!

| Andreeiutzav explică:

Gt mi s-a sters intrebarea, Multumesc!

| aliyna a răspuns:

Buna, nu poti sterge singura intrebarea, doar admin.site-ului pot face asta.Trimite un mesaj la Contact si cere-i admin.Stela sa-ti stearga intrebare, nu uita sa-i trimiti si link cu intrebare pe care doresti sa-ti fie stearsa.