| Kisie a întrebat:

cum va vedeti peste 10 ani? P.S. intrebare pusa la plictiseala

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine si o sa fiu mai in varsta cu 10 ani.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai peste 10 ani, o sa fie exact cand imi termin facultatea.Deci ma vad acomodandu-ma cu locul meu de munca, in Timisoara, sa stau cu iubitul intr-un apartament si sa fiu fericita.Sa-mi traiesc viata asa cum vreau.

| Fiction a răspuns:

Avand trasaturile mai "batrane" cu 10 ani.

| positivity a răspuns:

Am o presupunere. Mă văd roşcată, cu pielea albă ca brânza, puţin mai înaltă decât sunt acum, având un tatuaj pe mâna stângă şi un pierce în nas. Sinistru faptul că toată lumea se sperie de mine şi mă ignoră. Bine, nu chiar toată lumea, cred. Mă văd lângă un tip, presupun că este prietenul meu, brunet cu ochii căprui. Este foarte înalt, cu părul exact cum îmi place mie, puţin între lung şi scurt. El se dă pe skateboard, şi mai învăţ şi eu ceva de la el. Ne aflăm într-un parc, noaptea, sub cerul care parcă pluteşte, cu mii de stele care ne privesc şi luna care ne zâmbeşte. Sunt sigură că voi avea o viaţă fericită.