| Emma_6271 a întrebat:

Buna:d.
am o pereche de blugi si vreau sa mi`i tai dar pana acum am strikt 2 perechi de blugi cu foarfeca ca nu mi-a iesit cum am vrut eu.
vreau sa`mi iasa ceva de genu asta:d http://amelie.ro/wp-content/uploads/2009/10/ripped-jeans .jpg
dar nu stiu cum sa fac:(

2 răspunsuri:
| Aurorah a răspuns:

Buna Emma happy
Sfatul meu ar fi sa iti ei blugi de genul ala si nu te speria pe parcurs ajung sa se rupa si mai tare asa a fost si cu ai mei laughing astfel incat vor ajunge exact precum cei din poza proasta alegere folosirea foarfecei
Papahappy