| puffa_6346 a întrebat:

>Buna:d<

dati-mi niste motive de despartire, este vorba de un prieten care vrea sa se certe cu iubita lui, pentru a se pune cu o alta fatastraight face[este vorba de o relatie de 7 luni]

niste motive, sfaturibig grin

funda`!

Răspuns Câştigător
| o_fata_dulce:* a răspuns:

Pai cred ca e cam mare nerusinarea, a stat cu o faata atat timp si acum o lasa pentru alta, ce chestie.ar trebui macar sai spuna o parte din adevar, sai spuna ca nu mai poate fi cu ea, pentru ca cel putin daca vrea sa fie cu alta nu mai tine la ea, sai spuna ca nu mai pot fi impreuna ca nu mai tine la ea, fata va fi dezamagita da va intelege, asa cred ca e cel mai bine. funda?

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Sa ii spuna adevarul.ca nu o mai place.ca place pe altcineva.sau ca nu se potrivesc