| ada_9063 a întrebat:

Bunabig grin... mi-am dat si eu ieri la salon 2 gauri in urechea drpt. imi dau cu crema dar ma cam doare cand ma ating stiti cam in cat timp imi trece durerea? big grin

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxx a răspuns:

Pai cand sia facut soramea ia trecut durerea intr-o saptamana, da ea si le-a facut acasa cu ace de cusut, tu daca ti leai facut la salon ar trebui sa iti treaca durerea mai repede

2 răspunsuri:
| MoRtY a răspuns:

Pai se va observa ca nu te va mai durea asa de tare in fiecare zi.la mine a tinut 2 saptamani. pana sa nu mai simt nimic. dar depinde de organismul fiecaruia. Oricum in ultima saptamana m-a durut foarte putin aproape ca nu simteam.(ai grija sa nu se infectezestraight face), pa-pa:d

| alexxa a răspuns:

Eu mi-am dat tot in salonthinking si dupa o saptamana a trecut durereabig grin... dar depinde si in ce zona a urechii estehappy