| didixdsgregtrh a întrebat:

:d stiti cumva unde pot gasi tricou sau hanorac cu batman sau superman? dau funditaaaaaaa

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Nu dar til poti personaliza tu singur te duci la un shop cu un tricou sau un hanorac normal si spui ca vrei sa iti imprime batman sau superman te costa vreo 40-50 lei

| LittleMinnie a răspuns:

Da ...am vazut la magazinele Fox...

| ShikariLorri a răspuns:

Iti poti lua tricouri/hanorace cum iti plac tie in functie de marime/culoare/material si apoi iti poti imprima pe ele ce doresti! Si nu e scumphappy