| Anutza_9378 a întrebat:

big hug
Va rog... dati-mi si mie idei de cadouri pentru iuby meu:X...nu suntem de mult timp impreuna si vreau sa-i daruiesc ceva ce sa-i atraga atentia.
Funda! pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Barbatii care nu stiu sa fie romantici ar trebui sa invete.
Un cadou perfect ca sa-l cuceresti, sa-l impresionezi, sa-l faci sa se simta iubit chiar si pe cel mai sobru si mai serios barbat. Cartea poate fi un cadou frumos de ziua lui sau la aniversarea relatiei voastre, a casatoriei, etc.

Exemplu de carte personalizata ca un cadou pentru iubitul/sotul tau
Ar fi frumos daca poti trimite cateva poze cu tine si cu el pentru personalizarea cartii. Cu sau fara pozepersonalizeaza cartea cu mesaje de dragoste si dedicatii cat mai romantice.
Pe coperta am putea tiparii o poza cu voi doi si titlul "Poezii de dragoste pentru iubitul meu..." sau
Pentru ___, sot si tata, etc
Pe prima pagina a cartii un mesaj asemanator
A doua pagina ar putea fi tiparita cu o poza de cuplu
Pe a treia pagina am putea tiparii un scurt mesaj de dragoste bsau moto, de exemplu " Pentru ceea ce esti si pentru ca esti al meu te voi iubii mereu. Cea mai mare adoratoare a ta ___"
Pentru urmatoarea pagina ai putea alege inca o poza cu tine.
Apoi ai mai putea scrie cateva randuri sau pagini ca o declaratie de dragoste sau scrisoare de dragoste, sau povestea iubirii voastre, sau orice altceva ti-ar placea sa ramana in paginile acestei carti. Sau poti lasa poeziile de dragoste sa spuna totul si eventual tu o sa-i demonstrezi prin fapte dupa ce o sa termine de citit cartea.

1 răspuns:
| Paula19 a răspuns:

Un ceas big grin
fundita big grin plz.: