| anonim_4396 a întrebat:

Buna daca am deja activata o optiune cu minute...si mi am mai luat o cartela de 7 euro...mai pot sa activez alta optiune? una de internet, de exemplu

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai deja activata o optiune nu poti sa activezi alta pana nu expira cea activata[optiune cu mb de internet poti]

| Doctorfishadi a răspuns:

Buna! da poti sa activezi o alta optiune.In functie de operator(Vodafone, cosmote, Orange)selectezi o alta optiune. Funda!

| madddd a răspuns:

Da cred. Adica poti sa mai platesti cativa euro pentru minute, mesaje, internet in plus mai mult ca sigur. Sper ca te-am ajutat!