| AtateaConditii a întrebat:

Buna!
Daca am nota scazuta la purtare din cauza absentelor, imi va afecta viitorul? (Adica la locul de munca).
SI cat trebuie sa fie media la purtare pentru a trece clasa?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Da, trebuie să lupţi pentru nota asta la purtare. Nu e bine să o ai scăzută. Şi ca să treci clasa ai nevoie de o notă peste 6.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa iti poata afecta viitorul, si sa nu poti da la facultate de exemplu!

| Dana211 a răspuns:

La locul de munca nu te va afecta dar pentru unele facultati da (nu toate doar in armata, politie, jandarmerie). Ca sa treci din cate stiu eu iti trebuie minim 6

| MadutZza95 a răspuns:

Nu te afecteaza neaparat la locul de munca, insa sincera sa fiu ar cam trebui sa ai grija cu absentele alea si cu nota la purtare...cel putin daca vrei sa faci ceva in viata.