| sasha898 a întrebat:

Daca o fata imi trimite diferite jocuri pe pe profil exemplu: Alege un numar 1-20, dupa ce am ales imi din asta:1)imi pui un suc(D) sau o inghetata(ic)
2)scrii la status ca sunt sensul vietii tale(L)
3)imi comentezi poza de profil(Y)
4)cind ne intalnim ma vei cuprinde strins(X)
5)klas la poza principala:-D
6)daca ma iubesti cu adevarat punemi 5 mesaje de dragoste
7)pui poza mea la tine in profil timp de 5 ore:-P
8)pui numele meu+numele tau la status timp de 1ora(K)
9)imi spui noapte buna in fiecare seara timp de 5 zile(S)
10)timp de 10 min. daca numi scrii o declaratie de dragoste atunci vei fi un om rau^o)
11)imi pui o intrebare hazlie:-D
12)facem o poza impreuna cind ne intalnim;-)
13)imi dai numarul tau de mob($)
14)ma ceri in casatorie scriind asta la status (F)
15)Zimi o intrebare ce nai avut curaj sa mi-a pui niciodata
16)imi spui neajunsurile... fara griji nu ma supar:-)
17)scrii la status care este prietenul tau de incredere(X)
18)da inca nu suntem imi trimiti ca suntem buni prieteni(Y)
19)tragem o betie mare(B)(B) (B) (md)
20)sincer ma iubesti?(lo) (L). Si nu e prima data mia mai trimis jocuri unde picam si trebuia sa-i pun poza ei timp de eva timp principala si alte chestii de jocuri din aste ) Credeti ca ma place?big grin

1 răspuns:
| MadutZzaB a răspuns:

Probabil si poate nu stie prea bine sa iti arate laughing sincer urasc joculetele astea. Cel mai simplu ar fi sa o intrebi direct si in plus jocurile astea sunt trimise la mai multi, nu numai la tine. Este un mod stupid de a vedea parerea celorlalti despre tine sau de a-i determina sa faca lucruri care in mod normal nu le-ar face. Deci cum am mai spus intreab-o direct, fii intraznet, dar cu o anumita limita, pentru ca distanta de la intraznet la nesimtit nu e prea mare.