| anonim_4396 a întrebat:

Daca postez un video pe youtube in care prezint un serial al unui program, sau arat un program piratat.Trebuie sa imi fac griji pentru drepturile de autor? Du funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit, nu ii intereseaza pe cei de la youtube, si nici compania careia ii apartine respectivul program. In cel mai rau caz, daca cei de la youtube o sa descopere clipul tau, o sa te avertizeze si o sa-l scoata, dar in niciun caz n-o sa primesti vreo amenda. Pune-l linistit. Si da-mi o funda, ce naiba big grin

1 răspuns:
| LEO_8312 a răspuns:

Nu n-ai nicio treaba.te asigur eu.n-ai vazut cate serialuri sunt acolo.am si eu.si nu mi-a facut nimic. pune si tu happy funda plz?