| andreea200092 a întrebat:

Daca un baiat iti spune ca esti o fata finuta, ce inseamna? Fara raspunsuri jignitoare... funda! :*

Răspuns Câştigător
| likerzkz a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine, insa nu stie cum sa iti explice sau ii este foarte rusine incearca tu sa-l ajuti fara ca el sa stie happy

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Esti finuta!
Si din asta vreau sa spun ca vreau sa ma casatoresc cu tine, sa am 2 copii, si sa facem sex pe statuia libertatii in timp ce zeci de persoane filmeaza.
Aaaaasta, sau iti spun ca esti o fata finuta pentru ca... asa imi vine mie intr-un moment in care sunt fericit, si nu gandesc.
Daca ti-a zis asta, poate sa insemne ceva, poate sa nu insemne nimic.
Poate sa te placa (nu prea), sau, poate sa iti zica asta pentru ca te apreciaza nu stiu din ce motiv.
Finuta (nu pot sa pun egal taiat) nu este egal cu "te plac".
Finuta = esti "firava", delicata, sensibila.

| mona a răspuns:

Inseamna ca poate chiar asa esti...finuta,sensibila,etc,cred ca a vrut sa iti faca mai mult un compliment

| măcheamăăăî a răspuns:

Ca esti ca o floare asa, gingasa si nu grosolana cu purtari necorespunzaoare.

| Doηηa a răspuns:

Inseamna ca ii place felul tau de a fi.
E de bineeee.

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Inseamna ca ti-a facut un compliment, atat.
Te pup kiss

| Bianca306 a răspuns:

Doamne fetelor, acum numai la baieti va ganditi, daca iti spune ca esti o fata finuta nu inseamna imediat ca ii place de tine

| toinfinityandbeyond a răspuns:

Inseamna ca esti o fire sensibila..sau ceva de genul