| Krosa a întrebat:

daca un baiat spue ca te place, ma place sau ma iubeste?
Stiti ca baieti nu prea au in vocabular expresia,, te iubesc" asca ce simte pentru mine?
Funda si Voturi
Vreau comentari multe de la baieti.

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Deseori baietii nu spun "te iubesc" la inceputul relatie pina nu te cunoste mai bine, ca-ci daca se intimpla ceva si se despart sa vina de la fata reprosuri de ce a spus ca o iubeste daca a lasat-o.

| kitty14 a răspuns:

Buna desi sunt fata ti-as putea raspunde. Unui baiat ii este greu sa ii spuna unei fete cca o iubeste si incearca sa ii spuna pe ocolite desi acest lucru nu se intampla mereu daca iti spune ca te place poate inseamna ca ii place cum arati si doreste sa fiti amici, prieteni. funda?