| thekida14 a întrebat:

Dati-mi niste ideei, subiecte despre ce as putea vorbii cu un baiat. despre ce. [ fara raspunsuri stupide, banale]. Funda baby :*

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Of, lasa fundele in pace, nu suntem caini ca sa ne rasplatesti whistling puppy dog eyes
Ok, deci acum iti zic din proprie experienta. Cand nu ai ce vorbi cu un baiat inseamna ca ori este ocupat si nu prea poate sa-ti raspunda, ori e ceva ce nu se leaga, nu poate fi nimic intre voi.
La mine cel putin un amic incearca sa ma bage in seama dar pentru ca stiu ca ma place dau numai raspunsuri seci si incerc sa-l indepartez. Hmm, poti vorbi despre ce s-a intamplat in aceasta zi si daca povestiti chiar si detaliile cele mai mici e mult mai bine. Detaliile sunt faine, asa se gasesc subiecte de discutii. Nu stiu, te straduiesti prea mult. Si eu incerc sa vorbesc cu noii mei colegi si nu gasesc nimic in comun asa ca m-am lasat pagubasa ^_^)