| Ralukutsa a întrebat:

dati-mi si mie cateva statusuri nu conteaza de care dar sa fie cu rime frumoase. Ms!

Răspuns Câştigător
| daiana_2294 a răspuns:

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n-are rost! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.

♥. orice` ai face. tot` n`ai putea uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu` Ea e` cea care` a avut` mereu` grija de sufLetu` tau` love struck!

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte! love struck *

* Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine...O zis pare o eternitate! sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago,maybe you didn`t observe that from a while i grow up! :Xx *

* You are too proud to stop her, thinking that she will come back! *

* Au fost zile si nopti,Au fost tigari si sticle! Au fost zambete, Si lacrimi, Si diverse tentative!:-> *

* Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti! winking *

* Nu mai am control, Esti de`asupra mea! love struck.E ametitor. Vreau si tu sa simti asa! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc!>big grin < *

* Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleash`sentimente ce schimba viata mea! *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! winking Crezi ca ma vei schimba?! laughing.Asta` i doar parerea ta! happy *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine! love struck *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed! love struck; X *

* Tu esti vinovat, Pentru tot ce s-a intamplat! *

* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza,da`o`n *** de lume! love struck *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr!; x *

* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine! Nu uita, ca ma ai de partea ta pe mine! >big grin < *

* Ea,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe love struck *

* Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doi batting eyelashes.Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck *

* It`s not supposed to feel this way,I need you, I need you,more and more each day! big grin; X *

* Poate ca n-ar fi fost asa,Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. winking *

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii!

* Iti voi impartasii, un strOp de fericire` n fiecare zii! *

* Decat sa ma gandesc la ei, mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invat sa te Iubesc love struck *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta,Atunci cand nu mai e ea?! big grin *

* Priveste in jur ca sa poti vedea adevaraTa dragOste a ta!; x *

* Te ador mereu,pe cuvantu` meu love struck *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa toti imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze,Sa iubeasca fetele cu doua fetsze! love struck *

* Suntetszi doar cristale false,Care cand le ating se sparg! GelOzie si inVidie,Este tot ce avetszi in cap! *

* Nu conteaza ce a fost,Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci,Lasa` cheia sub presH. hee hee *

* Pune-te in genunchi, Si reprezinta-te! Acum ridica-te, Sterge-te la bot si prezinta-te.big grin *

♥. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu! Te.a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp! sad

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator! straight face Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` sad

♥. mmDa. Si iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram. Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns!

♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede!

♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul!

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji sad`. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*

♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine!:*

3 răspunsuri:
| M3lania a răspuns:

Si cand credeai c-o poti distruge. Te uiti la ea, zambeste si e dulce love struck
Ea nu e O păpuşică , s`o manevrezi cum vrei... Vezi că fata asta mică , are`n cap o mie de idei!
Da,poate te-a iubit candva si poate nu de mult inca te iubea.dar tu pana acum nu ai vrut `o , ai vrut pe altcnv.iar acum cand tu o vrei pe ea , nici nu se mai uita in directia ta !
T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs Yty dAi sEamA K eSti PROST
o vezi?nu e trista,chiar deloc,zambste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine,dar ea, deja nu se mai gandeste la tine
Si maine e o zi...si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu
Erau doar amici Pana cand s`au sarutat"
Tu stii ca te iubesc,asta e punctul tau forte!
Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Din tot ce ai.sunt tot ce n'ai
]...Mama ce copile`!Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`!Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

Prietenele mele? Te vor si ele
uita`te dar nu atinge , atinge dar nu gusta , sii daca totusi gusti . , sa nu inghitzi :X
Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:
E dOar fata ptr. care ti-ai fi dat viata,dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama.

Nu sunt regina nu`s fotomodel da cat timp esti cu mne vreau sa`mi fi fidel sunt cu ochi pe tne cum scrie la karte pentru unu ca tne am ochi si la spate

Ea e Barbie!Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e nu isi pot permite
E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba . si zile in care arata extraordinary
Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza !
Ti-am mai zis si-ti zic din nou , nu fur inimi , le primesc cadou .
Decolteul meu te face sa ma iubesti ? Nu multumesc ... poti sa ma parasesti !
Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna .

Nu mai e Ea.Fetita ce taceaa~ Astazi iti spune Pa , ieri poate ii pasa.

Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Shi infrangeri care ma inaltza
Aparentzele inshala.Un zambet nu` se compara.Tot ce e `pe dinafara.Inauntru te omoara!
Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine
N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Shi daca` esticumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!]

Te provoc sa' ti arati adevarata valoare...Faptele ...Nu vorbele te fac sa fii mare

Lumea vorbeste prostii, doar ca sa te schimbe, si te minte numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte"
si ma gandesc la ce nu e permis .la ce e interzis .la ce numesc eu : VISSS !
Si ma tii strans, imi spui sa nu`ti dau drumu ` Si`n mintea mea se opreste timpu` cand iti simt parfumu`
In viata tre sa fi sigur pe tine sa nu ai incredere in nimeni ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
Si daca el nu o sa-mi mai zica noapte buna.si nici pe strada nu o
sa-mi mai zica buna.am prietene sa-mi zica: FATA,ESTI DE O 1000 DE ORI MAI BUNA.
Are 15 ani! Si nu stie ce simte! Azi te iubeste Maine te minte! Dar sa nu incerci s`o schimbi! Asa e ea! Daca e a lui nu poate fi si a ta
Acum mai pot vorbi doar la modul A fost odata O imagine de basm Insa needitata
Din tot ce-a fost atunci Au ramas doar amintiri o mie
Nu te preface ca iti pasa ca stiu,pentru noi e prea tarziu.Chiar daca te doare sau nu,regreti sau nu,pentru tine nu o sa mai fiulove struck
Sa stii ca nu te-am uitat,chiar daca s-a terminat
P0athe am aere`n cap.astha e problema` mea.nu p0tsi` sa ma sup0rtsi`.astha e problema` tha .nu ma` cunosti`.nu c0mentha`.ai grija de viatsa` tha.nu de a mea
Numai cred in el. Imi spune ca ma vrea inapoi, plange dupa mine, plange dupa noi 2. Nu-l cred, dar totusi eu l-am intrebat: Plangeai, cand ma inselai ?
Prea naiv ai fost cand te`ai lasat sedus! Acum ai vrea,ai vrea sa te intorci in viata mea! Chiar crezi ?! Crezi ca te-as mai lasa !?
Te uitsi si`tsi place • Iti dOresti si n`ai ce`mi face ! Cand te-am iubit nu iti pasa! • Acum sOarta
Fetele mele,sa va spun ceva Baietii fara fete nu pot rabda Arati bine,esti desteapta.il faci Dar daca pui botu` la vrajeala lui.te dezbraci
Si`mi pare rau de tOt ce sa intamplat Stii bine• Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Realizezi ca fara ea tsi`e greu abia atunci cand o` pierzi Realizezi cat de mult itsi lipsesjte acel cineva Care zi de zi`tsi zambea , in sufletul ei te iubea , dar nu`tsi spunea !
Nu mai baga texte deastea! • Uite`te putin la mine • Jtiu ca te dOare cand ma privesti Din departare • Uite ce ai pierdut • Ji acum te pup de ramas bun •"
Asa suntem noi fetele ! Ne tsinem partea ca surorile ! Spunem adevarul in gluma ! si voi credeti ca e minciuna ! Si orice reclamatsie ! Crede`ma exista o expliktsie
Loveste-o,iubeste-o,pastreaz-o de tot! p mine admira-ma si linge-te pe both
Fetelor nu va pierdeti capu-n goana dupa bani, Nu va pierdeti sufletul in joc dupa golani. Cand miscati fraierii sa-nebuneasca, Dar aveti grija sa va plateasca, sa nu va prosteasca.
Am spus in fata ei multe,dar a ramas s0ra mea! cand eram suparata a contat mult sfatul ei! Au fost si certuri, dar supararea nu a durat mai mult de 1 zi!
O sa-mi uitzi numele. Dar niciodata n-o sa-mi uitzi zambetul,buzele. Lacrima sau veselia! La fel cum nici eu nu pot sa-ti uit IPOCRIZIA
Dak mama nu ne-a faqt surioare`.a stiut dc.pentru ca D-zeu ne-a` faqt.cele mai bune prietene
stii ce Crezi Tuh` ? ca ma pOtsi aveea` Cand vrea pL tah. Dar nu`i asa
Nu te speria daca sunt fata rea,era timpul sa spun si eu ceva.stiu nu`tzi vine sa crezi ca nu te mai doresc.si nu`tzi mai soptesc cuv dulki cum ar fi "te iubesc".credema ca acum nu ma mai obosesc
Ia-ma de mana si sa facem o plimbare . Sa fii doar tu cu mine . Pana la rasarit de soare . Fara prieteni , fara timiditate . Fara telefoane mobile si apeluri ratate"
Ele sunt langa mine cand problemele sunt multe . Si tot ele sunt singurele care au rabdare sa ma asculte!
Pacat` ca`i ignOram p cei ce `ne adOra.Si ad0ram `p cei ce ne ign0ra`.Pacat ca ranImm p cei ce ne` iubesc.Si iubIm p` ceI ce ne` ranesc.
Barbatzii conduk lumea iar FEMEILE conduk barbatzii
Baietzilor le plak blondele dar IUBESC brunetele
E timpul s`o uiti pe prietena ta am sa iti las numarul meu aici nu`i vorba de tupeu ci de tot ce putem face tu si eu
Are o aura ce te-atrage, Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace. E atat de tacuta, Misterul iti provoaca o privire pierduta
Diferita, nu poate fi comparata, Nici cu toti banii din lume nu poate fi cumparata. Greu sa ajungi la ea, firesc. Sunt multe ca ea, dar nu toate stralucesc
Okii mei te vor.ochii mei te simt.si tot ochii mei te mint !
Mi-am asternut visele la picioarele tale deci.calca cu grija sa nu calci pe visele mele
Esti jalnica si o stii prea bine nu ma ura ca sunt mai buna ca tine. Uraste`ma ca prietenu tau int0arke kapu dupa mine si atunci cand e de mana cu tine
Cu indiferentza ta m`ai facut mai tare`!acum nu`ti convine.dar incet incet calc pe urmele tale si abia acum vezi si tu ca.indiferenTza dOare!
Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede
Cand ma vezi pe strada te`nrosesti si nu poti respira, Nu visez masini luxoase, nici castele din povesti Trezeste`te baiete cu`astea nu ma cuceresti
Nu sunt perfecta.nici nu vreau si nici nu pot.prea multe complicatii care n`au nikiun rost.m`am saturat de scarbe,care doar mint frumos,si daca nu`ntelegi inseamna ca esti prost
La prea multe sentimente nu pune bOtu, Instinctul ei pervers o face sa vada de la sine tOtul, Nu e mariOneta ta isi va atinge scOpul.`!
Acum o Sa Itzi Arat Ce Fata Rea Pot Sa Fiu ~Cu Fitze Si Aere ,Esti Pe Spate Fraiere~Viata Mea E RoZ Si Vreau Un Baiat Sa Ma Iubeasca Nu Un Golan Kare Sa Ma Dezamageasca
Oricat as vorbi urat despre parintii mei,Ma gandesc ca de la ei port in buzunar randu' de chei Ma bucur ca in copilarie am fost rasfatata,Ma bucur ca n-am fost uitata ca altii in casa incuiata:X
si acum m uit in oglinda si ma gandesc zambind ironic : iA zi mah cine pe cine minte ? u p mine sau eu pe tine ?
In ambitia mea vorbeSti cu ea Da stai asa ca nu e asa ! Jura`te pe mama ta ca nu mai ai drag d mne Sh ca stai cu ea doar din iubire. Nici nu sti ce sa mai zici,ca sa ma oftiki
Daca vrei sa te schimbi.Schimba`te cum erai la inceputh
Vezi tu scumpo,o fi stat si cu tine.stiu.stiu si c`a ars`o cu altele.Dar el are o fata.si pentru el,fetita lui e cea mai importanta
Nu ma intreba de ce`am plecat. Nu ma intreba daca te-am uitat. Azi nu mai are rost.Nu mai sunt copilu`care am fost!
Fara tine ma sting Ma hranesc doar cu nopti din trecut Stelele plang in urma ta Cum as putea sa uit Cerul e trist toate vb numai de noi , iar mie mi-e dor de ochii tai
Sa poti sa crezi Cand unii te insala Sa te ridici Cand altii te doboara Sa poti pastra Cand altii vor sa te alunge Sa razi chiar daca sufletul iti plange Si cald ramai Chiar daca afara ninge Aceasta-i arta DE A INVINGE !
Zambetu`i fals ca de obicei.Nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei.Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata.Care era preferata ta odata`! love struck
•Crezi ca-mi pasa ce ai ? Oricum nu te respect. ai ambalaju` mistho . da` continutu` e infect .
•Faci planuri ? Nu ma include.Cuvintele sunt surde ,acel vechi eu nu te mai aude.
•Imi tot repetzi ca tu nu esti ca ei . ca tsii la mine si vrei sa ma cuceresti ! imi pare rau. da` stiu defapt ce vrei. te prefaci . si ma plictisesti!
•Toata lumea spune ca nu esti ptr mine . foarte bine. eu sunt ptr tine.
•Inca mai ai o viatsa in fata . te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa !
•Fata desteapta saruta da` nu iubeste . asculta da` nu crede . si pleaca inainte de a fi dezamagita !
•De baiatu` dorit de majoritatea fetelor . exista una deja plictisita de el
•De ce sa plang ? . suflete si inimi stiu si eu sa frang !
•Nu judec pe nimeni . le dau direct o sentitza dura
•Eu stiu sa`nchei cand trebuie . tu nu stii sa te opresti ! Am spus : Viata e scurta ! . tu dc o lungesti ?
•Imi place ce vrajeala conduci . da` pune frana ca te lovesti
•Tu suferi de smecherie ? . defapt boala ta se numeste prostie
•Credeam ca traiesc un vis departe de realitate . si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte

•Pe noi ne despar 100 de pasi.Fa-l tu pe primul si ii voi face eu pe restul de 99.
Baietii rai tre` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fetze
"Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca: "Vai nenorocita draq ce a indraznit sa`mi faca!''Va ranit orgoliu` ma, NU sentimentele!winking" ]
Nu plange dupa un baiat . lasa`l pe el sa planga dupa tne . ca fetele ofera si iarta . da` baietii primesc si uitawinkinglove struck"

ubeste'o sincer, doar atat ea itSi cere Fa'o sa simta ce inseamna in viatSa tha Si itSi va da mult mai mult decat te asteptSi sa primesti si-atunci ai sa inveti cum s'o iubesti`

Astazi am aflat ce e Iubirea :X MAINE afli tu ce-i despartirea

Iubeste-o pana mori:X Una ca ea nu gasesti de 2 ori:X

N-am stiut ca dragostea o pretuim numai atunci cand a trecut/N-am stiut ca fericirea nu se cumpara cu toate ca am vrut/N-am stiut ca daca vreau sa te iubesc trebuie sa las tot ce am avuthappy

Niciun baiat nu valoreaza mai mult decat rimelul meu.Nu poti plange pentru ei.Ti se strica machiajul, ce te-ai chinuit sa-l faci.Mai bine razi,razi de ei,asa iti iese in evidenta rujul de pe buze.

| daiana_2294 a răspuns:

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n-are rost! funda?big grin

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.

♥. orice` ai face. tot` n`ai putea uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu` Ea e` cea care` a avut` mereu` grija de sufLetu` tau` love struck!

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte! love struck *

* Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine...O zis pare o eternitate! sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago,maybe you didn`t observe that from a while i grow up! :Xx *

* You are too proud to stop her, thinking that she will come back! *

* Au fost zile si nopti,Au fost tigari si sticle! Au fost zambete, Si lacrimi, Si diverse tentative!:-> *

* Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti! winking *

* Nu mai am control, Esti de`asupra mea! love struck.E ametitor. Vreau si tu sa simti asa! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc!>big grin < *

* Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleash`sentimente ce schimba viata mea! *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! winking Crezi ca ma vei schimba?! laughing.Asta` i doar parerea ta! happy *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine! love struck *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed! love struck; X *

* Tu esti vinovat, Pentru tot ce s-a intamplat! *

* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza,da`o`n *** de lume! love struck *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr!; x *

* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine! Nu uita, ca ma ai de partea ta pe mine! >big grin < *

* Ea,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe love struck *

* Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doi batting eyelashes.Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck *

* It`s not supposed to feel this way,I need you, I need you,more and more each day! big grin; X *

* Poate ca n-ar fi fost asa,Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. winking *

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii!

* Iti voi impartasii, un strOp de fericire` n fiecare zii! *

* Decat sa ma gandesc la ei, mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invat sa te Iubesc love struck *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta,Atunci cand nu mai e ea?! big grin *

* Priveste in jur ca sa poti vedea adevaraTa dragOste a ta!; x *

* Te ador mereu,pe cuvantu` meu love struck *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa toti imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze,Sa iubeasca fetele cu doua fetsze! love struck *

* Suntetszi doar cristale false,Care cand le ating se sparg! GelOzie si inVidie,Este tot ce avetszi in cap! *

* Nu conteaza ce a fost,Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci,Lasa` cheia sub presH. hee hee *

* Pune-te in genunchi, Si reprezinta-te! Acum ridica-te, Sterge-te la bot si prezinta-te.big grin *

♥. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu! Te.a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp! sad

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator! straight face Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` sad

♥. mmDa. Si iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram. Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns!

♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede!

♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul!

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji sad`. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*

♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine!:*

| Clauditza_2896 a răspuns:

Prin tine iubesc...deci nu incerca sa ma judeci,ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare,daca pleci.sad

Ma uit la el,nici macar nu-mi pasa, poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca

Trag, dau drumul...inspir...expir.retraiesc visele de cand era copil.

Avem caractere imbibate-n orgoliu,de asta acum momentelor de vis le purtam doliu

in rai fara tine e moarte,e gheata, in iad langa tine e bine, e viata

Nu sunt rea, sunt smecherita.si stiu sa ma fac iubita.hai sa facem o-ncercare sa vedem care pe care

hotaraste-te odata...ce tot stai sa te gandesti...crezi ca faci o crima daca imi zici ca ma iubesti?