| SheCanFlyy a întrebat:

Dati-mi si mie va rog evenimente din scoala care ar putea deveni un subiect de mass media. Fundoi

Răspuns Câştigător
| VecinaDeLa3 a răspuns:

Prima nastere din scoala.o sa faca furoriwinking

3 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Tipul de la clasa X i-a traso fetei de la clasa Y rolling on the floor))))))))) scuze nu m-am putut abtinehee hee
actiuni caritabile facute de scoala sau de o animita clasa,o excursie sau o tabara undeva, un concurs sau o miniolimpiada desfasurata in incinta scolii, renovarea bibliotecii sau a unui laborator...etc:d. funda?puppy dog eyes

| DoubleEffect_8905 a răspuns:

Pai la noi s-a intamplat asa, mai acum 2 luni.Toti elevii din scoala s-au adunat sa faca greva pentru ca a fost inlocuit directorul si nu stiam de ce. Mitingul a tinut o saptamana, dar tot a fost scimbat...degeabacrying

| OfataDoar a răspuns:

Prescurtare oficiala a vacantei de vara in v.d.v
big grin