| CudiDaKid a întrebat:

Dau 2 euro la ala / aia care imi face un site de download muzica ucoz! Daca te pricepi cat de cat lasa-mi idul tau intr-un mesaj! Mersi

2 răspunsuri:
| BigCode a răspuns:

Ca să fim înţeleşi: vrei un site pe care sa pui muzica si ceilalti sa o poata descarca ( daca da pot sa te ajut deoarece necesita numai HTML ) sau un site pe care utilizatorii sa poata incarca melodiile lor sau orice altceva inseamna date ce trebuie primite de la ceilalti (in cazul asta nu te pot ajuta deoarece necesita ASP sau ceva similar).

| smm24 a răspuns:

Seby_maul