| girllll a întrebat:

dau funda! eu(15 ani), verisoara mea(13 ani) vrem sa facem o trupa de muzica.am vrea sa cantam si cu fratele meu?(10 ani) si verisorul meu(15 ani). dar nu stim ce am putea canta pentru inceput. aveti niste idei de piese? sa nu fie manele si nici rock.ma puteti ajuta cu niste sfaturi? multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| simona_6231 a răspuns:

In familie...

| ambutisare a răspuns:

Parca va si vad pe youtube. cum toti isi bat joc de voi. sincer acum 10-15 ani. ce crezi ca va iesi? Nu zic ca nu va iesi ceva frumos daca veti incerca. dar tare ma indoiesc.

| dyana_8491 a răspuns:

Dragutza...astea's lucruri pe care la fac copiii in fata blocului gen trupe, lansari si alte porcariilaughing sunt altii care dau foarte multi bani pe melodii, mixuri, negative, pozitive si mai stiu eu ce chestii! tu te astepti ca aici vei gasi pe cineva care sa va scrie versuri si linii melodice doar pentru o funda?
acum pe bune ca suntem oameni! sper sa nu fiu jignita ca am incercat sa-ti deschid ochii! oricum bafta cu trupa!

| Mozambic19 a răspuns:

Io zic pentru inceput ca ar fi mai bine sa incercati sa dansati pe o melodie scrisa de un oarecare artist.Si sa faceti o coregrafie originalaSi eu am o trupa de 1 an si jumatate si asa am inceput :Am inceput cu dansul... apoi cu timpul ''ne-am stors '' toti creieri ca sa facem o melodie originala pentru un concurs
o iesit ft. fain Sper ca te-am ajutat
funda?