| UnicornulFericit a întrebat:

de 2 zile cand intru pe Google Chrome nu imi merg paginile.Jos scrie "Error-Conexiunea a fost resetata". Cum pot face sa nu mai scrie asa, paginile nu-mi merg dar jocurile cale folosesc internetul da (metin2, counte-strike) pls raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| CryStAll_7863 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat si mie. tu trebuie sa incerci sa dezinstalezi google chrome sa il instalezi din nou sau sa bagi alt program. daca nu mere, abordeaza un specialist