| aaaaaaaaaabb a întrebat:

De 2 zile mi-am dat pierce in limba si mi s-a umflat rau. Mi s-a facut alba limba si deasupra pierce-ul abia se mai vede. Am incercat sa-l trag ca sa se vada si mi-a curs ptn sange. Spuneti-mi ce sa fac... e urgent crying nu stiu ce sa ma fac

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Pai iti spun eu de ce, acel piercing pe care-l ai tu in limba nu e piercing medicinal, si la ce-a mai mica supuratie a ranii el nu face decat sa ajute la inflamare, desfileteaza-l si scote-l, cumpara unul calumea nu e scump este pela 60-100 Ron, dar intai trebiue sa mergi si la control sa nu fie mai grav cu infecta!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut infectie.Asa se intampla daca va bagati toate prostiile in gura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai facut o infectie de toata frumusetea, du-te repedela doctor sa iti consutle rana si sa iti dea niste antibiotice

| BSwwatch a răspuns:

Am si eu piercing si in limba si in spranceana si am preferat sa fie ceva de calitate, nu sta asa ca nu-i de gluma!

| neaivan a răspuns:

Frumusetea costa sacrificii! Mamona te-a pus sa iti pui belciuge ca la vite? Sa inteleg ca esti nasravasa ca un vitel si trebuie sa te ti-e careva de ham! Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| aaaaaaaaaabb explică:

Faza e ca mi-am dat cu spirt pe limba pana sa imi dau pierce-ul si am fost la farmacie si mi-a spus ca sunt alergica la spirt. si mi-a dat niste picaturi pentru albeata de pe limba si sa mi se dezumfle. sper sa fie asa si nu de la piece. voi ce parere aveti?