| ஜKiddutzaஜ a întrebat:

De cateva minute ma chinui sa gasesc un nume pentru YouTube dar nu gasesc.Ma puteti ajuta? Numele meu este Loredana(Lori). Dau Fundița^^.:*

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mie îmi place foarte mult cum sună „Lorelei".
Poți face o combinație dintre acest nume și anul nașterii, etc.
Baftă!

| Rockart a răspuns:

XKidRory (sau ceva în genul). Ştiu că nu conţine numele *Lory* dar e asemănător şi e adorabil.

| AnaMaria1453 a răspuns:

LoRy4yOu; Lory_genul de muzica preferat_numarul tau preferat(Lory_pop_20) LoredanaLory; sau pur si simplu cuvintele tale preferate (teiubescmult; lorySHIatat; missquerida; puffypet; imissyou) sau un nume de emo neaparat litere mici si mari una dupa alta( lOrEbLaCk; EmOlOre etc) sau numele cuiva+ o combunatie ( loryMyAngel, lorepuffypwssy etcwinking funda?

| 1000bodies a răspuns:

Hmm.pai ai putea sau pui Lori+ numele trupei preferate big grin gen LoriMCR4ever (: sper ca te-am ajutat. Succes!

| AdelleG a răspuns:

LoryKiduletz