| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am o problema.am o scurgere vaginala alb/verzuie. la inceput au fost si ceva mancarimi, dar au trecut. e vreo problema in chestia asta? La ginecolog nu pot sa ajung pentru ca sunt in spania. dar in cateva zile merg in romania...imi puteti recomanda un tratament.sau ceva de genu. ( mentionez ca nu am avut nici un contact sexual pana acum!)

1 răspuns:
| gabri3llaa a răspuns:

Candidoza se numeste.se poate face si de la lenjerie intima neadecvata.de la sapunuri parfumate.mai bine consulti medicul.mai poti astepta cateva zile.