| Fluture a întrebat:

De cateva zile sunt admina pe o pagina. Problema este urmatoarea... Tot ce am postat eu azi, toate pozele pe care le-am pus pe perete, atat eu cat si admina principala, nu apar in albumul cu fotografii de perete, insa pe perete apar. Din ce cauza poate fi?

Răspuns Câştigător
| Opianne a răspuns:

Ceea ce trebuie sa stii e ca in perioada asta, din cauza numarului mare de utilizatori, facebook-ul face figuri.
Nu iti face probleme, se va remedia de la sine dupa o vreme.