| Idkkkkkmaaannnnn a întrebat:

De ce baietii la 14 ani vor o iubita? De ce?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, ca nu vor iubita, doar ca nu au prea mult creier la 14 ani, crezand ca se pot juca cu o fata, cum se joaca ei cu masinutele.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu au habar ce vor, pentru ca iubitele se manaca cu sex, ori la 14 ani ei nu au cu ce face sex, ca au doar un cuculet mic, de baietel.
Baietii la 14 ani, viseaza doar!

| Freya1 a răspuns:

Sunt la pubertate asa sunt adolescenti

| Nemessys a răspuns:

Unul sau ambele din motivele de mai jos.
1.Sunt adolescenti si au anumite nevoi. E trist ca ei confunda iubirea cu acea dorinta laughing
2. Prietenii lor, au asa ceva, li se pare cool, se simt prost pentru ca ei nu au, asa ca vor si ei. Ce are X sa Y, trebuie sa aiba si ei. big grin

| Caro34 a răspuns:

Baietilor la 14 ani le lipseste inteligenta si le sta capul numai la prostii. Școala e grea, examenele din ce in ce mai grele, materii multe insa ei au timp de pierdut făcând pe plac altora fiindcă iubirea nu-i inca specialitatea lor! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Victor453 a răspuns:

1) Au dezvoltare sexuala
2) Pentru a se fuduli fata de altii
3) Nu de dragoste cauta iubita, dar pentru alteceva
4) Nu toti vor iubite!

| cyupaku a răspuns:

Pentru ca au dorinte si nevoi