| ellenutza_1217 a întrebat:

de ce nu imi merge Facebook-ul! imi apare o fereastra in care zice asa:Your account has been temporarily suspended
Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing! happy va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Salut,nu le am asa bine cu engleza.Dar din acest text inteleg ca,contul tau este suspendat temporal,ceva de genu. Daca vrei sa stii cuvant cu cuvant, cauta un dictionar, dar asta este
o zi buna!

| Vokii a răspuns:

Asta mi s-a mai intamplat si mie. Asteapta cateva ore o sa-si revina. happy

| ThePark a răspuns:

Iti este suspendat contul pentru precautia securitatii ceva si ca ai facut o activitate suspicioasa ma rog t-i la suspendat temporal

| anadulshecazaharu a răspuns:

Probabil ca ti'a trimis cineva spam...dc ai scris un comentariu ce nu i'a convenit cuiva, acel cineva poate trimite cerere ca sa iti inchida cei de la facebook cotul.