| DennyD13 a întrebat:

De ce nu pot comenta pe facebook,adică in grupuri când vreau sa pun un link imi scrie:,, S-a produs o eroare la procesarea acestei solicitări. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne.
Confirmation Required
A confirmation is required before you can proceed.

Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Esti membru in grupul ala? Daca da, poate e doar o eroare, asteapta cateva ore si delogheaza-te apoi logheaza-te din nou si ar trebui sa-si revina...