| alexutzy23 a întrebat:

De ceva timp am o problema. O sa incerc sa o scriu pe scurt.

Sunt cu un baiat de aproape 2 ani. Tin foarte mult la el, dar in ultimul timp am inceput sa ne certam tot mai des. El a inceput sa tipe la mine, lucru pe care nu il facea inainte, a inceput sa se enerveze foarte repede si ma enerveaza pentru ca sunt o fire foarte orgolioasa si nu suport cand cineva imi face asa. In acelasi cartier cu noi locuieste un baiat V., care arata foarte bine, insa in ultimul an am inceput sa fiu tot mai atrasa de el.(acesta este intr-o relatie de cateva luni cu fosta prietena, a fostului meu prieten, pe care nu o suport), nu stiu ce sa fac pentru ca sunt foarte atasata de iubitul meu, dar in acelasi timp il visez pe V... Sunt foarte confuza. Voi ce ati face in locul meu?

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Eu cred, ca esti mai atrasa de V de cat de atasata esti de actualul prieten/ Acuma tu incerci sa gasesti motiv sa te desparti de actualul/ Prin intrebarea asta eu simt ca tu ne ceri acordul sa te desparti de actualul happy Orice am zice noi, tu o sa faci tot ce ti-ai propus tu sa faci/ Asta doar tu stii ce va urma