| Criss1105 a întrebat:

De ceva timp caut sa downloadez un Sims da` de fiecare data dupa ce il downloadam si il instalam nu imi mergea. straight face Intrebarea este de ce? Si care de pe aici are sa imi trimita un Sims? happy Sa imi dea un mesaj la privat. big grin Dau funda!

1 răspuns:
| kisslove a răspuns:

Buna nu ai cum sa-ti downloadezi un sims trebuie sal cumperi de la supermarket ex:Auchan, Real sau de la magazine de jocuri. Daca chiar vrei sa joci sims si nu prea ai bani sati cumperi (coasta in jur de 50 de lei noi )fa-ti cont pe facebook si poti sa te joci este gratuit da nu poti face tot ce vroiai ca in jocul sims cumparat! Funda?happy