| Lary89 a întrebat:

Bună! De ceva timp mi-am achiziționat niște ochelari, iar pernițele în timp au început ușor-ușor să se îngălbenească. Întrebările mele sunt: Unde pot găsi să cumpăr pernițe pentru nas?(în afară de Internet) și care e cel mai convenabil preț pentru ele? Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Te duci la orice optometrie. Cred că mi le-a pus gratis la una în mall. E posibil la unele să-ți ceară bani, da nu-s scumpe presupun având în vedere că nu mi-a cerut nimic