| marinutzataize42453 a întrebat:

Buna!
De ceva timp prietena mea e suparata ca nu o bag in seama, chestii din astea... si as vrea sa-i dau o data replica, sa ramana muta!
zice ca nu o mai bag in seama, dar ea face lucruri dinaste... am devenit BF intr-o zi si ea s-a dus sa vorbeasca cu 2 baieti (cica-s frati laughing )
Ma enerveaza rau de tot si zice ca nu am prieteni adv.
Uitati o conversatie cu ea:
"EU: (dupa inca ceva)--da n-am vorbit cu nimeni pana acumm pe chat
EA:nu da ma poti elimina de a fi admina pentru ca vad ca mai lasat iar balta
EU:nu te-am lasat balta!
daca te superi din orice. nu stiu ce sa zic. adica na, trebuie sa fac tema de vacanta, sa fiu activa pe pagina ca sa nu ma stearga. apai, i*** te-o invitat ieri in oras. da u n-ai venit
EA:pentru ca nu m-a lasat ca urma sa ploua da avem pag de cateva saptamana si n-am facut mai nimic ma poti sterge
ca si asa nu facem nimica
pa
EU:ok...da na.
plangi tu plangi. ca daca nu te mai am prietena pentru. ca asa vrei tu, eu nu plang! mai mult tu suferi.(zic si eu, poate nu-i adevarat) eu nu prea sufar, ca ii o cearta din nimic
EA:nu plang pentru ca am prieteni de mai mare incredere ca tine de cate ori gresesc ceva sau ma cearta cineva tu nici nu ma bagi in seama
EU:dada! deci M*** avea dreptate? tu spune-i/spui ca eu ma folosesc de prieteni si ca n-am prieteni adevarati?
*spuneai/spui
EA:nu m*** a zis am tras concluzia de cateva zile ca ma lasi pentru orcine oricand
EU:dada! sau tu faci asa?" etc.
Poate nu e asa important, dar pentru mine conteaza!
Multumesc anticipat!
OFER FUNDA!
Stiu ca imi veti spune ca nu trebuie sa-i dau replica! Apreciez! Dar ar fi de folos si niste replici

2 răspunsuri:
| marinutzataize42453 explică:

Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda!

| marinutzataize42453 explică:

Am zis ca ea crede ca o ignor, dar nu e asa! Ea ma ignora pe mine! Si este o fitoasa si jumate! sad