| Happy_8354 a întrebat:

De curand am aflat ca am intrat la Colegiul National B. P. Hasdeu, Buzau la Stiinte Sociale.Mai este cineva de pe aici la profilul acesta? Din Buzau? Mi-as dori sa ne cunoastem:*

2 răspunsuri:
| Anelisse a răspuns:

Salut. Si eu sunt tot din buzau, dar acum am trecut cls a8a si anul acesta trebuie sa ma decid intre stinte sociale fi filo.imi poti spune si mie dif la materii si la nr acestora dintre ele.trimite-mi un mesaj particular.ms anticipat.Anelisse

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Si eu acum sunt a 8a si vreau sa intru in hasdeu, dar nu pot sa ma decid intre mate info int info sau mate info int eng. pe care mi-o recomanzi? trimite-mi un mesaj in particular. mc anticipat;*