| nikollee92 a întrebat:

De curand am apasat pe tastatura(pe nu stiu ce buton) si mi sa intors ecranu pe partea stanga dar nu e numai bara de start. E cu totul.Ma poate ajuta cineva cu niste informatii cum il pot repara.Am incercat pe la proprietati da nu nimeresc.

Răspuns Câştigător
| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Buna dai pe bara aceea dar nu pe un program,pe bara si o muty jos si gatha funda pls (ea nu se vede cand muty dar o sa tyo vz jos)daca nu se muta mai dai odata fuunndaaa

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Umm thinking

Ctrl + shift + sageata in jos

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Da sa nu dai funda nu nu

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Ok scuze puteai sa sp ca nu merge,scuze am crezut ca bara

| nikollee92 explică:

Nu dau funta pentru ca nu a fost bine ce miai zis tu bobooo.Am si specificat ca nu e numai bara ci mi s-a intors cu totul