| Dizzydizz a întrebat:

BUNa.De curand am postat mai multe mel si imagini pe facebook, pe perete si acum vad ca atunci cand pun o melodie pe peretele meu de exemplu celorlalti nu le apare.
Vi s-a int? Stiu ca am umblat zilele trecute pe la setari dar nu stiu unde.
Va rog heeeelp.ms

2 răspunsuri:
| dddy a răspuns:

Pai ai pus sa iti apare doar tie, trebuie sa pui sa-ti apara postarile publichappy
cand dai acolo sa postezi fix langa castutza cu |postare| mai ai una in care scrie public, sau doar eu, doar prieteni ..bifeaza la public sa o poate vedea toti:*

| Isabella_Denise_1998 a răspuns:

Nu cred ca asta e problema, multor prieteni de ai mei li s-a intamplat, chiar si mie.
Fb`ul este prea incarcat. O sa`si revina cu timpu.:*