| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand merg la mare la Constanta, cand intru in apa, am un gust sarat in gura chiar daca nu am inghitit apa si ma simt rau.parca as fi mancat prea mult.Asa se intampla in fiecare an.Problema este ca ador apa si sa inot insa imi este rau cand intru in ea, iar apoi toata ziua simt acelasi gust chiar daca sunt acasa. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Du-te la mangalia!

| sorin a răspuns:

Asa am patit si eu de cateva ori, si nu ai nici un chef sa intri in apa dar nu stiu sigur de la ce poate fi, si imi venea sa si vomit.

| kayan a răspuns:

Cred ca e de la dejectiile din apa... cred si eu ca-ti vine sa vomiti cand faci baie in ****... straight face

| christabell a răspuns:

Aerul de mare e sarat si contine iod.Probleme endocrinologice cumva? E bine sa verifici, pentru ca unii nu au voie nici macar sare iodata, peste oceanic, marin, icre etc.Sanatate!

| amfetamina a răspuns:

Eu...cred ca nu esti obisnuita cu aerul sarat.thinking
nu ai ce face...decat sa vii mai des la mare ca sa te obisnuiesti... ori nu veni delocthinking